Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

„Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym”

Wraz z nowym rokiem szkolnym 2012/2013 wznowiła działalność Szkolna Kasa Oszczędności, działająca pod patronatem Piastowskiego Banku Spółdzielczego w Gniewkowie. Jak co roku szkoła przystąpiła do konkursu „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym”. Uczniów zachęca do oszczędzania wywieszony na korytarzu plakat. Znajduje się na nim adres internetowy www.skowsgb.pl skierowany do uczniów, którzy mogą m.in. stworzyć własną świnkę skarbonkę. Dzieci z klas I i II otrzymały nowe, zmienione książeczki oszczędnościowe, w których to zbierają naklejki za wpłacane pieniądze.

Tradycją szkoły jest przyjęcie pierwszoklasistów w poczet członków SKO na uroczystym ślubowaniu. Pierwszoklasiści otrzymali książeczki SKO oraz drobne upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Gniewkowie. Poniżej prezentujemy fotorelację z tej uroczystości.

WSZYSTKICH UCZNIÓW ZACHĘCAMY DO OSZCZĘDZANIA !!!


 

Galeria

Ostatnio dodane