Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Konkurs plastyczny "ROR" junior

Sukces ucznia SP 1 w Gniewkowie

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewkowie należą do najaktywniejszych członków Szkolnej Kasy Oszczędności w naszym regionie. Biorą udział w wielu konkursach organizowanych na terenie szkoły oraz przez Piastowski Bank Spółdzielczy.

Ostatnio uczniowie naszej szkoły włączyli się do konkursu plastycznego na projekt ulotki „ROR Junior”, który to konkurs ogłosił Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie. Miło nam poinformować, że  I miejsce zajął Maciej Piwoński, uczeń klasy VI d. Laureat w nagrodę otrzymał MP4, a pozostali uczestnicy konkursu, czyli Kacper Przybysz, Martyna Urbańska, Weronika Kamper, Weronika Pietrzak otrzymali upominki. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w siedzibie PBS w Gniewkowie.

Image

Dyrektor PBS p. Danuta Brzycka wręcza nagrodę uczniowi Maciejowi Piwońskiemu

Image 

Nagrodzeni wraz z dyr. D.Brzycką i opiekunem SKO M. Błaszak

 

Galeria

Ostatnio dodane