Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Działalność SKO

S K O

Szkolna Kasa Oszczędności działająca przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie została reaktywowana dnia 2.10. 2006 r. Image

Opiekunem SKO została pani Mirosława Błaszak.

Na przestrzeni niespełna trzech lat,  SKO skierowała bogatą ofertę dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Głównym celem SKO jest zachęcanie dzieci do systematycznego oszczędzania. W szkole ponad 300 uczniów regularnie wpłaca pieniądze na książeczki SKO. Już tradycją szkoły jest uroczysta inauguracja oszczędzania w dniu ślubowania uczniów klas pierwszych. Wtedy wszyscy pierwszoklasiści otrzymują książeczki SKO i drobne upominki przekazane przez Bank Spółdzielczy W Gniewkowie. W ciągu całego roku uczniowie biorą udział w licznych konkursach i zdobywają ciekawe nagrody ufundowane przez BS w Gniewkowie.

W roku szkolnym 2008/2009  zajęliśmy II miejsce w konkursie na najbardziej aktywną Szkolną Kasę Oszczędności.

Aby zapoznać się ze zdjęciami z najciekawszych przedsięwzięć SKO kliknij tu: fotorelacja .
 

Galeria

Ostatnio dodane