Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Zajęcia pozalekcyjne - I semestr 2013/14


Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj  zajęć

Termin

Ewa Szulc

1)      Gimnastyka korekcyjna –I e

Wtorek 11.50-12.35

2)      Zajęcia ogólnorozwojowe –świetlicowe

Wtorek 10.45-11.30

Aleksander Pułaczewski

1)      Gimnastyka korekcyjna-II a

Środa 9.50-10.35

2)      Gimnastyka korekcyjna- I c, IIIa

Piątek 11.50-12.35

Dariusz  Semenowicz

1)      Gimnastyka korekcyjna- Ib

Poniedziałek 10.45-11.30

2)      Gimnastyka korekcyjna-I a,III d

Wtorek 11.50-12.35

Przemysław  Szmelter

1) Gimnastyka korekcyjna-I d

Czwartek 12.50-13.35

2) Gimnastyka korekcyjna-III b

Piątek 13.45-14.30

Dariusz  Wojciechowski

1)      Gimnastyka korekcyjna -IIc

Poniedziałek 10.45-11.30

2) Gimnastyka korekcyjna-II b

Piątek 8.55-9.40

Magdalena Bielińska

1)      Kółko polonistyczne –uczeń zdolny -IV a,b,c,d

Poniedziałek 13.45-14.30

2)      Kółko polonistyczne –zajęcia wyrównawcze -Va ,Vc

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Środa 13.45-14.30

Ewa Pińska

1)      Kółko polonistyczne –zajęcia wyrównawcze -Va,c

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Poniedziałek 13.45-14.30

2)      Kółko polonistyczne –uczeń zdolny -VI e,Vb

Wtorek 13.45-14.30

Wirginia Skowrońska

1)      Kółko polonistyczne –uczeń zdolny-VI c

Poniedziałek 12.50-13.35

2)      Kółko polonistyczne –uczeń zdolny-VI a,VI b

Środa 13.45-14.30

Grażyna  Czachorowska – Szczupak

1)      Kółko matematyczne-wyrównawcze VI d

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Poniedziałek 13.45-14.30

2)      Kółko matematyczne-uczeń zdolny Va

Piątek 11.50-12.35

Wioleta Królak

1)      Kółko matematyczne-uczeń zdolny VI c

Czwartek 13.45-14.30

2)      Kółko matematyczne-wyrównawcze Vb, V d

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Poniedziałek 12.50-13.35

Tomasz Palacz

1)      Kółko BRD-uczeń zdolny

Czwartek 13.45-14.30

2)      Kółko związane z projektami unijnymi

Poniedziałek 12.50-13.35

Dorota Wiankowska – Przekwas

1)      Kółko matematyczne-uczeń zdolny -IVd

Czwartek 13.45-14.30

2)      Kółko matematyczne-uczeń zdolny-Vc, VIa, VIe

Wtorek  14.35-15.20

Agnieszka Bochat

1)      Kółko przyrodnicze –VIe

Czwartek 13.45-14.30

2)      Kółko przyrodnicze- Vb, V d

Poniedziałek 12.50-13.35

Henryka Kłosowska

1)      Kółko przyrodnicze- VIa , VI b

Poniedziałek 13.45-14.30

2)      Kółko przyrodnicze-VI c

Wtorek 13.45-14.30

Piotr Skoblewski

1)      Zajęcia ogólnorozwojowe –świetlicowe

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Wtorek 10.45-11.30

2)      Kółko historyczno-teatralne

Czwartek 13.45-14.30

Tomasz Wesołek

1)      Chórek szkolny- uczeń zdolny

Wtorek 13.45-14.30

2)      Zajęcia ogólnorozwojowe –świetlicowe

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Poniedziałek 9.50-10.35

Lidia Zimna

1)      Kółko j.angielskiego -uczeń zdolny

Poniedziałek 13.45-14.30

2)      Kółko związane z projektami unijnymi

Czwartek 12.50-13.35

Paweł Skrajny

1)      Kółko j.angielskiego -uczeń zdolny

Wtorek 13.45-14.30

2)      Kółko związane z projektami unijnymi

Środa 10.45-11.30

Monika Skrajna

1)      Kółko j.angielskiego

Środa 12.50-13.35

2)      Zajęcia ogólnorozwojowe –świetlicowe

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Wtorek 11.50-12.35

Jarosław Kwiatkowski

1)      Zajęcia ogólnorozwojowe –świetlicowe

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Poniedziałek 13.45-14.30

2)      Zajęcia ogólnorozwojowe –świetlicowe

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Poniedziałek 11.50=12.35

Irena Mierzwicka

1)      Kółko biblioteczne

Wtorek 8.00-8.45

2)      Kółko teatralne

Czwartek 13.45-14.30

Piotr Górski

1)      Kółko biblioteczne

Wtorek 8.00-8.45

2)      Kółko teatralne

Czwartek 13.45-14.30

Iwona Kacprzak

1)      Kółko katechetyczne

Wtorek 13.45-14.30

2)      Zajęcia ogólnorozwojowe –świetlicowe

(pomoc pedagogiczno-psychologiczna)

Czwartek 9.50-10.35

 

Galeria

Ostatnio dodane