Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Wakacje świetlicy socjoterapeutycznej

Jak co roku  początek wakacji upłynął pod znakiem wycieczek dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie .Tym razem celem była to 2-dniowa wycieczka do Gozdawy k/Mogilna .Gozdawa to ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy położony  w wyjątkowym miejscu, ponieważ leży na Szlaku Piastowskim znajdującym się między Gnieznem (35km), a Inowrocławiem (35km). Można również pojechać do Biskupina (25km), Kruszwicy (30km), Poznania (70km), Torunia (80km)

W czasie pobytu dzieci korzystały z krytego  basenu, hali sportowej ,boiska . Dużą atrakcją  okazało się miasteczko westernowe znajdujące się na terenie ośrodka  oraz przejazd westernowym dyliżansem do Duszna .Znajduje się tam wieża widokowa położona 167 m n.p.m, z której rozciąga się przepiękny widok na pojezierze gnieźnieńskie .

Wycieczka finansowana była ze  środków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  działającej przy Urzędzie Miejskim Gniewkowie .

Opiekunowie świetlicy:

Elżbieta Olszewska

Anna Wesołowska

Marek Wesołowski

więcej zdjęć: Gozdawa


 

Galeria

Ostatnio dodane