Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Godziny dodatkowe nauczycieli klas IV - VI_I semestr_2016/2017

Godziny dodatkowe nauczycieli klas IV - VI

I semestr 2016/17

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj  zajęć

Termin

Ewa Szulc

Zajęcia sportowe - uczeń zdolny

 

Wtorek 15.30-16.15-klasy IV-VI

Aleksander Pułaczewski

1)Zajęcia sportowe – uczeń zdolny

 

Wtorek 17.00-17.45-klasy IV-VI

2)zajęcia wyrównawcze – klasa Va, Vb

Czwartek 8.00-8.45-sala A1

 

Dariusz  Semenowicz

Zajęcia sportowe- uczeń zdolny

 

Poniedziałek 9.45-10.30

Przemysław  Szmelter

Kółko multimedialne

Czwartek 8.50-9.35

 

Dariusz  Wojciechowski

Zajęcia sportowe - uczeń zdolny

 

Czwartek 15.30-16.15-klasy III -chłopcy

Ewa Pińska

1)Kółko polonistyczne - uczeń zdolny kl. VIA

 

Czwartek 13.45-14.30-sala B8

2)zajęcia wyrównawcze – klasa IVc, IVe

Poniedziałek 13.40-14.25-salaA15

 

Ewa Pilch

Kółko polonistyczne – uczeń zdolny kl. Va

Czwartek 8.00-8.45-sala A14

Magdalena Bielińska

Terapia logopedyczna - wyrównawcze

8.45-9.45-biblioteka

Grażyna  Czachorowska – Szczupak

1)Kółko matematyczne - uczeń zdolny/wyrównawcze IVa, IVd

Środa 12.45-13.30-salaA1

2) zajęcia wyrównawcze – klasa VIc, VId

 

Czwartek 13.40-14.25-sala2

Wioleta Królak

Kółko matematyczne-uczeń zdolny

Piątek 11.45-12.30-sala nr 6

Tomasz Palacz

Kółko BRD - uczeń zdolny

Wtorek 13.40-14.25-sala D2

 

Kółko wyrównawcze kl. VIa

 

Czwartek 13.45-14.25-sala D2

Dorota Wiankowska – Przekwas

kółko wyrównawcze Vc

 

Poniedziałek 13.40-14.25 –sala 4

Sokołowska Agata

Kółko przyrodnicze –wyrównawcze

Środa 12.45-13.30 sala nr 9

Henryka Kłosowska

Kółko przyrodnicze –uczeń zdolny

 

Środa 13.40-14.25-sala nr 8

Piotr Skoblewski

Kółko historyczno teatralne –uczeń zdolny kl. VIa

Czwartek 13.40-14.25 –sala B7

Tomasz Wesołek

Kółko muzyczne –uczeń zdolny

Środa 13.40-14.25-sala nr 4

Lidia Zimna

Kółko j.angielskiego-kl. VI b-wyrównawcze

Poniedziałek 13.40-14.25 –sala nr 3

Paweł Skrajny

Kółko j.angielskiego-uczeń zdolny

 

Piątek 10.40-11.25-sala nr 6

Monika Skrajna

Kółko j.angielskiego-uczeń zdolnykl. II c

 

Czwartek 11.45-12.30 –sala nr D1

Maria Morawiec

Terapia logopedyczna J.Gałaj -wyrównawcze

 

Wtorek 12.45-13.30-sala nr 20

Jarosław Kwiatkowski

Kółko szachowe-uczeń zdolny

 

Wtorek 13.40-14.25-sala nr 0

Irena Mierzwicka

Kółko teatralno-czytelnicze- uczeń zdolny

Czwartek 8.00-8.45 –biblioteka

Piotr Górski

Kółko teatralno-czytelnicze- uczeń zdolny

Czwartek 8.00-8.45 –biblioteka

Kacprzak Iwona

Kółko katechetyczne

Czwartek 12.45-13.30 –sala A15

Joanna Gmaj – Murawska

Terapia logopedyczna-wyrównawcze

Poniedziałek 13.40-14.250sala A17

 

Galeria

Ostatnio dodane