Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Wypoczynek letni dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie_lato_2017

Wypoczynek letni dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie

W czerwcu podopieczni świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie uczestniczyli w wycieczkach turystyczno-krajoznawczych. Pierwszego dnia udaliśmy się do muzeum Archeologicznego w Biskupinie, gdzie uczestniczyliśmy m.in. w warsztatach lepienia w glinie oraz w Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji. Drugiego dnia byliśmy na Warsztatach Kujawskich lodziarsko - karmelikarskich w Inowrocławiu organizowanych przez cukiernię „Marta”. Dzieci wprowadzone zostały w świat lodów i lizaków, przygotowywali karmel i mieszankę lodową, degustowali lody i lizaki, a na zakończenie wszyscy otrzymali dyplom lodziarza karmelarza.

Fotorelacja: lato 2017

E.O.

 

Galeria

Ostatnio dodane