Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Z wizytą w Grecji.

Spis treści
Z wizytą w Grecji.
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Wszystkie strony

W dniach 13-18 maja 2010r. delegacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewkowie uczestniczyła w kolejnym, już ostatnim, spotkaniu w ramach Programu Comenius "The world watched by the children", które odbyło się w Grecji w miejscowości Nea Pella. Szkołę reprezentowali: dyrektor szkoły Dorota Gliwińska, wice-dyrektor Elżbieta Olszewska, nauczyciel przyrody - Henryka Kłosowska, nauczyciel języka angielskiego - Magdalena Bartusiak, nauczyciel wychowania fizycznego i języka polskiego - Aleksander Pułaczewski oraz nauczyciel-bibliotekarz Piotr Górski. Obok szkoły polskiej, i oczywiście greckiej, obecni byli również przedstawiciele pozostały szkół partnerskich: z Bułgarii, Malty, Rumunii i Włoch. Uczestnicy spotkania, zwiedzając szkołę i przedszkole greckie, zaznajomili się z greckim systemem oświaty. Podziwiali występy, wystawy przygotowane przez uczniów i nauczycieli, przyglądali się lekcjom. Nastąpiła wymiana doświadczeń i materiałów związanych z Projektem. Mieli okazję również poznać bogatą kulturę grecką, zwiedzić ciekawe miejsca i posmakować tamtejszej kuchni.

 

Image
Uczestnicy spotkania przed szkołą.

 

  

Galeria

Ostatnio dodane