Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Listopad /grudzień 2010

Spis treści
Listopad /grudzień 2010
Strona 2
Wszystkie strony

Uczniowie uczęszczający do świetlicy aktywnie pomagali w dekorowaniu świetlicy pracami związanymi z jesienią.

- W związku z obchodami Święta Odzyskania Niepodległości zostały przygotowane prezentacje multimedialne, w których omówione zostały symbolika i znaczenie święta, quiz historyczny z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach oraz rozwiązywały poszczególne zadania.

- Odbył się mały konkurs wiedzy w klasach I – III

Zwycięscy:

I miejsce Kalinowska Patrycja IIc

II miejsce Makowska Małgorzata IIIe

III miejsce Książkiewicz Filip IIc

- Tradycją w naszej świetlicy są obchody Andrzejek, z tej okazji dzieci wykonały rekwizyty potrzebne do wróżb. Z radością uczestniczyły w zorganizowanych przez wychowawców świetlicy wróżbach, zabawach i konkursach.

 


 

Galeria

Ostatnio dodane