Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Dnia 27 marca 2008 w Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie odbyły się eliminacje gminne w ramach Ogólnopolskiego turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Swoje reprezentacje wystawiły następujące szkoły: SP1 Gniewkowo, SP Szadłowice, SP Wierzchosławice, SP Murzynno, Gimnazjum Gniewkowo oraz Niepubliczne Gimnazjum Gąski. Uczniowie z czterech szkół podstawowych i dwóch gimnazjalnych rywalizowali w dwóch etapach. Najpierw odbył się test dotyczący wiedzy o ruchu drogowym połączony ze sprawdzaniem wiedzy i umiejętności związanej z udzielaniem I pomocy przedmedycznej w razie wypadku. Następnie trzyosobowe drużyny uczniowskie rywalizowały na torze przeszkód rowerami typu składak i góral. Po ciekawych i emocjonujących zmaganiach nadszedł czas na podsumowanie wyników. Pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła drużyna SP1 Gniewkowo, a w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna Gimnazjum nr 1 Gniewkowo. Właśnie te zespoły będą reprezentować gminę Gniewkowo w dalszym etapie turnieju, czyli eliminacjach powiatowych.

Fotorelacja z turnieju dostępna w galerii.

 

Galeria

Ostatnio dodane