Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Eliminacje powiatowe turnieju BRD

Dnia 12 kwietnia 2008 w Gimnazjum w Złotnikach Kujawskich odbyły się eliminacje powiatowe w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie z ośmiu szkół podstawowych i ośmiu gimnazjalnych rywalizowali w dwóch etapach. Najpierw odbył się test dotyczący wiedzy o ruchu drogowym połączony ze sprawdzaniem wiedzy i umiejętności związanej z udzielaniem I pomocy przedmedycznej w razie wypadku. Następnie trzyosobowe drużyny uczniowskie rywalizowały na torze przeszkód rowerami typu składak i góral. Zawody miały bardzo wyrównany przebieg. Pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła drużyna SP1 Gniewkowo wyprzedzając o przysłowiową "szprychę" najgroźniejszych rywali. W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna  Gimnazjum  Złotniki Kujawskie. Właśnie te zespoły będą reprezentować powiat Inowrocław w dalszym etapie turnieju, czyli eliminacjach okręgowych.

Fotorelacja z turnieju dostępna w galerii.

 

Galeria

Ostatnio dodane