Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Bezpieczne wakacje!

W dniu 20 czerwca 2011r. w szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne z udziałem  przedstawicieli Policji – pani  Agnieszki Groblewskiej przewodnika z Powiatowej Komendy Policji z Inowrocławia i aspiranta Karola Posadzy z komisariatu policji w Gniewkowie. Tematem spotkania było  przypomnienie uczniom o zasadach bezpiecznego zachowania się w czasie wakacji. W zajęciach brali udział uczniowie z kl. 0 - VI. Główną atrakcją  zajęć  był pies policyjny rasy labrador o imieniu ,,Ferdek”. Pies szkolony został do wykrywania narkotyków.  Uczniowie mogli bezpośrednio  zobaczyć umiejętności  jakie posiada  Ferdek. Poznali pozycję najbardziej bezpieczną podczas ataku agresywnego psa (pozycja żółwia) i brali udział w jej  ćwiczeniu .  Zaproszeni goście przypominali również  o odpowiedzialnym zachowaniu w wodzie, zachowaniu ostrożności przy spotkaniach z nieznajomymi, bezpieczeństwie poruszania się na drogach.
 
Fotorelacja tu: wakacje
 

Galeria

Ostatnio dodane