Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Halloween w SP1


29 października 2010r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się konkurs na najefektowniejsze przebranie z okazji obchodów Halloween, czyli zwyczaju związanego z maskaradą i odnoszącego się do święta zmarłych, obchodzonego w wielu krajach nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. Sądzi się, iż właśnie z potrzeby odstraszania złych duchów wywodzi się zwyczaj przebierania się w ów dzień w dziwaczne stroje i zakładania masek. Spośród wielu uczniów przebranych w oryginalny sposób wyłoniony miał być przez specjalne JURY zwycięzca...i tak też się stało:)

Konkurs przygotował i sprawnie poprowadził Opiekun Samorządu Szkolnego p. Dariusz Wojciechowski wraz z Samorządem Uczniowskim.

Migawki z Gali Halloween tu: wowHallowow

 

Galeria

Ostatnio dodane