Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Laureatka konkursu matematycznego

Sukcesy uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewkowie
Image 
Laureatka Konkursu  Wojewódzkiego z matematyki

Nazywam się Dominika Jaszkim i uczęszczam do klasy VI c. Z przedmiotów w szkole lubię muzykę i wychowanie fizyczne, ale jednak najlepiej wychodzi mi matematyka. Niedawno osiągnęłam wielki sukces- zostałam laureatką wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki. W etapie wojewódzkim uzyskałam 30 na 34 możliwych punktów. Laureaci posiadają następujące przywileje:

·  zwolnienie ze sprawdzianu po szkole podstawowej i uzyskanie maksymalnej liczby punktów z tego sprawdzianu,

·  celująca ocena roczna z przedmiotu, którego dotyczył konkurs (w moim wypadku matematyka),

·  wyszczególnienie osiągnięć na świadectwie szkolnym,

·  przyjęcie do wybranego gimnazjum.

Sukces w konkursie osiągnęłam dzięki ciężkiej pracy. W osiągnięciu tego tytułu bardzo pomogła mi moja nauczycielka matematyki, pani Wioletta Królak. Na lekcjach prosiła mnie o rozwiązywanie trudniejszych, dodatkowych zadań, a także dawała mi materiał do domu - m.in. książkę z zadaniami z konkursów przedmiotowych z poprzednich lat. W domu odrabiałam te zadania, cały czas dostawałam nowe. Cały konkurs przebiegał tak:

Etap szkolny przedmiotowego konkursu z matematyki odbył się 9.10.2009r. o godz. 15.00 w naszej szkole. Do etapu rejonowego dostały się 3 osoby z naszej szkoły: Dominika Jaszkim, Natalia Gruszecka, Maria Włodarska. Etap rejonowy odbył się 11.12.2009r. o godz. 15.00 w SP4 w Inowrocławiu. Do etapu wojewódzkiego dostała się już tylko Dominika Jaszkim. Etap wojewódzki odbył się 26.02.2010 o godz. 15 w SP63 w Bydgoszczy. W etapie wojewódzkim wzięło udział 136 osób. Spośród nich wybrano 53 laureatów, wśród nich także Dominikę Jaszkim, która uzyskała w etapie wojewódzkim 30 punktów na 34. Laureaci otrzymują nagrodę w postaci zwolnienia ze sprawdzianu po szkole podstawowej.

Dominika Jaszkim
 

Galeria

Ostatnio dodane