Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Koncert pieśni patriotycznych

Szanowni Państwo,

W imieniu szkolnej społeczności mam zaszczyt zaprosić na koncert pieśni patriotycznych, który odbędzie się 10 XI 2018 r. o godz.17:00, w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gniewkowie. Koncert przygotowali: Gniewkowianie - nasze Koleżanki i Koledzy najdłużej działający na niwie muzyki w Gniewkowie, zespół instrumentalno – wokalny ALLEGRETTO, zespół instrumentalno – wokalny PRZYJAŹŃ - wszyscy pod batutą NASZEJ nieocenionej Pani Agnieszki Szafrańskiej, w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków. Dzisiejsza próba pokazała, jakie emocje towarzyszą przy WSPÓLNYM śpiewie (tu serdeczne podziękowania dla obecnego ratownika) :)) Śpiewamy różnymi głosami, ale wspólnym SERCEM.

ZAPRASZAMY

Dorota Gliwińska

 

Galeria

Ostatnio dodane