Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Turniej BRD - etap powiatowy

Dnia 18 kwietnia 2009 w Gimnazjum w Złotnikach Kujawskich odbyły się eliminacje powiatowe w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie z siedmiu szkół podstawowych i pięciu gimnazjalnych rywalizowali w dwóch etapach. Najpierw odbył się test dotyczący wiedzy o ruchu drogowym połączony ze sprawdzaniem wiedzy i umiejętności związanej z udzielaniem I pomocy przedmedycznej w razie wypadku. Następnie trzyosobowe drużyny uczniowskie rywalizowały na torze przeszkód rowerami typu składak i góral. Zawody miały bardzo wyrównany przebieg. Pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła drużyna SP1 Gniewkowo wygrywając konkurencje teoretyczne i praktyczne i pokonując najgroźniejszych rywali. W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna  Gimnazjum  Janikowo. Właśnie te zespoły będą reprezentować powiat Inowrocław w dalszym etapie turnieju, czyli eliminacjach okręgowych.

Fotorelacja z turnieju dostępna w galerii BRD 2009.

 

Galeria

Ostatnio dodane