Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

KALENDARZ IMPREZ SZKOLNYCH ROK SZKOLNY 2013/2014


RODZAJ IMPREZY

TERMIN

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

02.09.2013 r.

E.OLSZEWSKA

B.KUCHARCZYK

M.ŚWIDERSKA

W.KRÓLAK

B.KUTNIK

M.GREMPLEWSKA

G.CZACHOROWSKA –SZCZUPAK

T.WESOŁEK

UPORZĄDKOWANIE GROBÓW

W LESIE

DO 01.09.2013 r

E.KUCHARSKA

K.MALICKA

I.KACPRZAK

J.ORZEŁ

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

WRZESIEŃ 2013 r

T.PALACZ

D.SEMENOWICZ

P.GÓRSKI

I.MIERZWICKA

A.WESOŁOWSKA

SPRZĄTANIE ŚWIATA-WSPÓŁPRACA Z NADLESNICTWEM GNIEWKOWO

WRZESIEŃ 2013 r

WYCHOWAWCY KLAS 0-VI

H.KŁOSOWSKA

A.BOCHAT

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA KLAS PIERWSZYCHI ODDZIAŁU ZEROWEGO

PAŹDZIERNIK  2013 r

FIJAŁEK

WYCHOWAWCY KLAS I ODDZIAŁU „0”

OBCHODY DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ-AKADEMIA

PAŹDZIERNIK 2013 r

M.BŁASZAK

D.WIANKOWSKA-PRZEKWAS

A.BOCHAT

I.JĘDRZEJCZAK

T.WESOŁEK

SAMORZĄD SZKOLNY

PASOWANIE NA CZYTELNIKA KL.II

LISTOPAD  2013r

I. MIERZWICKA

P.GÓRSKI

A.FRANKOWSKA

M.WESOŁOWSKI

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

AKADEMIA

10.11.2013 r.

M.BIELIŃSKA

P.SZMELTER

M.SIEWKOWSKA

B.KUTNIK

T.WESOŁEK

VI  MIKOŁAJKOWA SPARTAKIADA –SZKOLNA

GRUDZIEŃ 2013 R

D.SEMENOWICZ

D.WOJCIECHOWSKI

A.PUŁACZEWSKI

P.SZMELTER

E.SZULC

PROGRAM ZWIĄZANY Z TRADYCJA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

GRUDZIEŃ 2013 r

W-CE DYR.E.OLSZEWSKA

D.WIANKOWSKA-PRZEKWAS

A.BOCHAT

W.SKOWROŃSKA

M.KONIECZKA

M.STACHULSKA

J.KWIATKOWSKI

I.KACPRZAK

T.WESOŁEK

ZABAWA NOWOROCZNA

KLASY 0-III

KLASY IV-VI

STYCZEŃ 2014 r

WYCHOWAWCY KLAS

SAMORZĄD SZKOLNY

OBCHODY ROCZNICY WYZWOLENIA GNIEWKOWA

AKADEMIA

17 .01.2014r.

E.OLSZEWSKA

I.JĘDRZEJCZAK

G.CZACHOROWSKA-SZCZUPAK

I.ADAMSKA

OBCHODY DNIA KOBIET

8.03.2014 r.

D.BRUSIŁOWICZ

H.KŁOSOWSKA

ST.FIJAŁEK

B.KUTNIK

P.SZMELTER

KONKURS BRD- GMINNY

KWIECIEŃ  /MAJ

T.PALACZ

P.GÓRSKI

D.SEMENOWICZ

M.WESOŁOWSKI

DZIEŃ ZIEMI- SPRZĄTANIE LASU

22.04.2014 r

WYCHOWAWCY KLAS

0-VI

H.KŁOSOWSKA

A.BOCHAT

OBCHODY MIESIĄCA PAMIĘCI NARODOWEJ

-OPIEKA NAD GROBAMI

KWIECIEŃ

E.OLSZEWSKA

SAMORZAD SZKOLNY

3 MAJA –AKADEMIA

30.04.2014 r.

E.PIŃSKA

M.STACHULSKA

J.ORZEŁ

A.GÓRSKA

T.WESOŁEK

ŚWIĘTO SZKOŁY

-UROCZYSTY APEL

-PREZENTACJA  UCZNIÓW

MAJ 2014r

W-CE E.OLSZEWSKA

T.PALACZ

I.ADAMSKA

K.MALICKA

D.BRUSIŁOWICZ

T.WESOŁEK

L.ZIMNA

G.SZCZUPAK

M.SIEWKOWSKA

B.KUCHARCZYK

OBCHODY DNIA DZIECKA

-ROZGRYWKI SPORTOWE

1.06.2014 r

A.PULACZEWSKI

N-LE WYCH.FIZ

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

KLASY I-III

KLASY IV-VI

CZERWIEC 2014r

M.STACHULSKA

I.JĘDRZEJCZAK

M.KONIECZKA

M.BŁASZAK

W.SKOWROŃSKA

P.SZMELTER

G.CZACHOROWSKA-SZCZUPAK

L.ZIMNA

A.BOCHAT

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

WRZESIEŃ 2014 r

D.WOJCIECHOWSKI

H.KŁOSOWSKA

T.PALACZ

J.ORZEŁ

800x600

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

02.09.2013 r.

E.OLSZEWSKA

B.KUCHARCZYK

M.ŚWIDERSKA

W.KRÓLAK

B.KUTNIK

M.GREMPLEWSKA

G.CZACHOROWSKA –SZCZUPAK

T.WESOŁEK

UPORZĄDKOWANIE GROBÓW

W LESIE

DO 01.09.2013 r

E.KUCHARSKA

K.MALICKA

I.KACPRZAK

J.ORZEŁ

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

WRZESIEŃ 2013 r

T.PALACZ

D.SEMENOWICZ

P.GÓRSKI

I.MIERZWICKA

A.WESOŁOWSKA

SPRZĄTANIE ŚWIATA-WSPÓŁPRACA Z NADLESNICTWEM GNIEWKOWO

WRZESIEŃ 2013 r

WYCHOWAWCY KLAS 0-VI

H.KŁOSOWSKA

A.BOCHAT

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA KLAS PIERWSZYCHI ODDZIAŁU ZEROWEGO

PAŹDZIERNIK  2013 r

FIJAŁEK

WYCHOWAWCY KLAS I ODDZIAŁU „0”

OBCHODY DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ-AKADEMIA

PAŹDZIERNIK 2013 r

M.BŁASZAK

D.WIANKOWSKA-PRZEKWAS

A.BOCHAT

I.JĘDRZEJCZAK

T.WESOŁEK

SAMORZĄD SZKOLNY

PASOWANIE NA CZYTELNIKA KL.II

LISTOPAD  2013r

I. MIERZWICKA

P.GÓRSKI

A.FRANKOWSKA

M.WESOŁOWSKI

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

AKADEMIA

10.11.2013 r.

M.BIELIŃSKA

P.SZMELTER

M.SIEWKOWSKA

B.KUTNIK

T.WESOŁEK

VI  MIKOŁAJKOWA SPARTAKIADA –SZKOLNA

GRUDZIEŃ 2013 R

D.SEMENOWICZ

D.WOJCIECHOWSKI

A.PUŁACZEWSKI

P.SZMELTER

E.SZULC

PROGRAM ZWIĄZANY Z TRADYCJA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

GRUDZIEŃ 2013 r

W-CE DYR.E.OLSZEWSKA

D.WIANKOWSKA-PRZEKWAS

A.BOCHAT

W.SKOWROŃSKA

M.KONIECZKA

M.STACHULSKA

J.KWIATKOWSKI

I.KACPRZAK

T.WESOŁEK

ZABAWA NOWOROCZNA

KLASY 0-III

KLASY IV-VI

STYCZEŃ 2014 r

WYCHOWAWCY KLAS

SAMORZĄD SZKOLNY

OBCHODY ROCZNICY WYZWOLENIA GNIEWKOWA

AKADEMIA

17 .01.2014r.

E.OLSZEWSKA

I.JĘDRZEJCZAK

G.CZACHOROWSKA-SZCZUPAK

I.ADAMSKA

OBCHODY DNIA KOBIET

8.03.2014 r.

D.BRUSIŁOWICZ

H.KŁOSOWSKA

ST.FIJAŁEK

B.KUTNIK

P.SZMELTER

KONKURS BRD- GMINNY

KWIECIEŃ  /MAJ

T.PALACZ

P.GÓRSKI

D.SEMENOWICZ

M.WESOŁOWSKI

DZIEŃ ZIEMI- SPRZĄTANIE LASU

22.04.2014 r

WYCHOWAWCY KLAS

0-VI

H.KŁOSOWSKA

A.BOCHAT

OBCHODY MIESIĄCA PAMIĘCI NARODOWEJ

-OPIEKA NAD GROBAMI

KWIECIEŃ

E.OLSZEWSKA

SAMORZAD SZKOLNY

3 MAJA –AKADEMIA

30.04.2014 r.

E.PIŃSKA

M.STACHULSKA

J.ORZEŁ

A.GÓRSKA

T.WESOŁEK

ŚWIĘTO SZKOŁY

-UROCZYSTY APEL

-PREZENTACJA  UCZNIÓW

MAJ 2014r

W-CE E.OLSZEWSKA

T.PALACZ

I.ADAMSKA

K.MALICKA

D.BRUSIŁOWICZ

T.WESOŁEK

L.ZIMNA

G.SZCZUPAK

M.SIEWKOWSKA

B.KUCHARCZYK

OBCHODY DNIA DZIECKA

-ROZGRYWKI SPORTOWE

1.06.2014 r

A.PULACZEWSKI

N-LE WYCH.FIZ

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

KLASY I-III

KLASY IV-VI

CZERWIEC 2014r

M.STACHULSKA

I.JĘDRZEJCZAK

M.KONIECZKA

M.BŁASZAK

W.SKOWROŃSKA

P.SZMELTER

G.CZACHOROWSKA-SZCZUPAK

L.ZIMNA

A.BOCHAT

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

WRZESIEŃ 2014 r

D.WOJCIECHOWSKI

H.KŁOSOWSKA

T.PALACZ

J.ORZEŁ

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

 

 

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

02.09.2013 r.

E.OLSZEWSKA

B.KUCHARCZYK

M.ŚWIDERSKA

W.KRÓLAK

B.KUTNIK

M.GREMPLEWSKA

G.CZACHOROWSKA –SZCZUPAK

T.WESOŁEK

UPORZĄDKOWANIE GROBÓW

W LESIE

DO 01.09.2013 r

E.KUCHARSKA

K.MALICKA

I.KACPRZAK

J.ORZEŁ

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

WRZESIEŃ 2013 r

T.PALACZ

D.SEMENOWICZ

P.GÓRSKI

I.MIERZWICKA

A.WESOŁOWSKA

SPRZĄTANIE ŚWIATA-WSPÓŁPRACA Z NADLESNICTWEM GNIEWKOWO

WRZESIEŃ 2013 r

WYCHOWAWCY KLAS 0-VI

H.KŁOSOWSKA

A.BOCHAT

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA KLAS PIERWSZYCHI ODDZIAŁU ZEROWEGO

PAŹDZIERNIK 2013 r

FIJAŁEK

WYCHOWAWCY KLAS I ODDZIAŁU „0”

OBCHODY DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ-AKADEMIA

PAŹDZIERNIK 2013 r

M.BŁASZAK

D.WIANKOWSKA-PRZEKWAS

A.BOCHAT

I.JĘDRZEJCZAK

T.WESOŁEK

SAMORZĄD SZKOLNY

PASOWANIE NA CZYTELNIKA KL.II

LISTOPAD 2013r

I. MIERZWICKA

P.GÓRSKI

A.FRANKOWSKA

M.WESOŁOWSKI

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

AKADEMIA

10.11.2013 r.

M.BIELIŃSKA

P.SZMELTER

M.SIEWKOWSKA

B.KUTNIK

T.WESOŁEK

VI MIKOŁAJKOWA SPARTAKIADA –SZKOLNA

GRUDZIEŃ 2013 R

D.SEMENOWICZ

D.WOJCIECHOWSKI

A.PUŁACZEWSKI

P.SZMELTER

E.SZULC

PROGRAM ZWIĄZANY Z TRADYCJA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

GRUDZIEŃ 2013 r

W-CE DYR.E.OLSZEWSKA

D.WIANKOWSKA-PRZEKWAS

A.BOCHAT

W.SKOWROŃSKA

M.KONIECZKA

M.STACHULSKA

J.KWIATKOWSKI

I.KACPRZAK

T.WESOŁEK

ZABAWA NOWOROCZNA

KLASY 0-III

KLASY IV-VI

STYCZEŃ 2014 r

WYCHOWAWCY KLAS

SAMORZĄD SZKOLNY

OBCHODY ROCZNICY WYZWOLENIA GNIEWKOWA

AKADEMIA

17 .01.2014r.

E.OLSZEWSKA

I.JĘDRZEJCZAK

G.CZACHOROWSKA-SZCZUPAK

I.ADAMSKA

OBCHODY DNIA KOBIET

8.03.2014 r.

D.BRUSIŁOWICZ

H.KŁOSOWSKA

ST.FIJAŁEK

B.KUTNIK

P.SZMELTER

KONKURS BRD- GMINNY

KWIECIEŃ /MAJ

T.PALACZ

P.GÓRSKI

D.SEMENOWICZ

M.WESOŁOWSKI

DZIEŃ ZIEMI- SPRZĄTANIE LASU

22.04.2014 r

WYCHOWAWCY KLAS

0-VI

H.KŁOSOWSKA

A.BOCHAT

OBCHODY MIESIĄCA PAMIĘCI NARODOWEJ

-OPIEKA NAD GROBAMI

KWIECIEŃ

E.OLSZEWSKA

SAMORZAD SZKOLNY

3 MAJA –AKADEMIA

30.04.2014 r.

E.PIŃSKA

M.STACHULSKA

J.ORZEŁ

A.GÓRSKA

T.WESOŁEK

ŚWIĘTO SZKOŁY

-UROCZYSTY APEL

-PREZENTACJA UCZNIÓW

MAJ 2014r

W-CE E.OLSZEWSKA

T.PALACZ

I.ADAMSKA

K.MALICKA

D.BRUSIŁOWICZ

T.WESOŁEK

L.ZIMNA

G.SZCZUPAK

M.SIEWKOWSKA

B.KUCHARCZYK

OBCHODY DNIA DZIECKA

-ROZGRYWKI SPORTOWE

1.06.2014 r

A.PULACZEWSKI

N-LE WYCH.FIZ

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

KLASY I-III

KLASY IV-VI

CZERWIEC 2014r

M.STACHULSKA

I.JĘDRZEJCZAK

M.KONIECZKA

M.BŁASZAK

W.SKOWROŃSKA

P.SZMELTER

G.CZACHOROWSKA-SZCZUPAK

L.ZIMNA

A.BOCHAT

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

WRZESIEŃ 2014 r

D.WOJCIECHOWSKI

H.KŁOSOWSKA

T.PALACZ

J.ORZEŁ

 

Galeria

Ostatnio dodane