Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

„Tydzień logopedyczno-medialny”

W dniach od 17 do 21 października obchodziliśmy w naszej szkole „Tydzień logopedyczno-medialny” przygotowany przez nauczycieli: p.I.Mierzwicką, p.P.Górskiego, p.J.Gmaj-Murawską, p.A.Wesołowską i p.M.Wesołowskiego.

Przez cały tydzień na terenie szkoły odbyło się mnóstwo konkursów, zabaw i spotkań, które na celu miały zapoznać uczniów z rodzajami mediów oraz możliwością ich zastosowania i prawidłowego wykorzystania. Były one także doskonałą okazją do zaprezentowania książki jako jednego z najstarszych mediów oraz zachęcenia młodych czytelników do częstszego obcowania z nią.  Z tematyką medialną doskonale połączył się obszar działań logopedycznych. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w konkurencjach opartych na ćwiczeniach oddechowych, fonacyjnych i leksykalnych, sprawdzić swoją wymowę, m.in. dzięki łamańcom językowym.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z okolicznościową gazetką, wydaną jako podsumowanie „Tygodnia logopedyczno-medialnego” oraz do obejrzenia fotorelacji z tych dni.

 

Galeria

Ostatnio dodane