SKO poetycko!

Dnia 19 marca 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie ogłoszono konkurs poetycki na temat SKO. Był on  przeznaczony dla uczniów klas czwartych, którzy uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych kółka polonistycznego (uczeń zdolny), prowadzonych przez p. Magdalenę Bielińską.

Inicjatorem w/w konkursu była Pani Mirosława Błaszak – opiekun SKO w SP 1 w Gniewkowie. Uczniowie do końca marca br. mieli za zadanie ułożyć utwór poetycki na temat oszczędzania i działalności SKO.

Wpłynęło 10 utworów od uczniów kl. IV a, IV b, IV c, IV d.

Jury w składzie: p. Magdalena Bielińska, p. Mirosława Błaszak wyłoniło zwycięzców tego konkursu:

I miejsce: Julia Drzażdżewska z kl. IV c „SKO”

II miejsce: Miłosz Kuczyński z kl. IV c „SKO”, Weronika Makowiecka z kl. IV c „Oszczędzanie”

III miejsce: Julia Orzeł z kl. IV c „Marzenia o rowerku”, Paweł Małkiewicz z kl. IV d „SKO”.

Przy ocenie utworów poetyckich brało pod uwagę ich oryginalność, tematykę, budowę utworów.

Wszystkim młodym poetom – gratulujemy!

Magdalena Bielińska

Utwory poetyckie uczniów znajdują się w załączniku poniżej.

Załączniki:
Pobierz (SKO poetycko!.doc)SKO poetycko!.doc27 Kb