Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

SKO 2011/2012

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Wojska Polskiego 40 w Gniewkowie biorą aktywny udział w oszczędzaniu na książeczkach SKO, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Gniewkowie.

Na koncie szkoły zgromadzono w roku szkolnym 2011/2012 kwotę w wysokości 13.000,00 zł.

Najwięcej oszczędności mają  klasy :

Kl. II c

Kl. III d

Bartoszak Kacper

Drzażdżewska Julia

Zaleta Natalia

Strzemkowski Paweł

Makowiecka Weronika

Becela Julia

Pawlak Hubert

Kowalski Patryk

Andraszyk Marta

Kawczyńska Klaudia

Kl. I d

Kl. I a

Finc Weronika

Kowalski Wiktor

Wasila Oskar

Wolf Mateusz

Wierciło Jan

Zakrzewski Bartosz

Bolinski Kacper

Lewandowska Julia

Nowakowska Weronika

Kl. VI a

Kl. VI d

Gulajczyk Maciej

Mróz Magdalena

Borys Dorota

Wicherska Paulina

Kuczyńska Aleksandra

Joachimiak Joanna

Smorowska Sara

Kl. I c

Kl. III a

Majer Daniel

Rzadkowska Julia

Łuczak Inga

Rygielska Klaudia

Seidel Wiktor

Wesołowska Zuzanna

Filipiak Mateusz

Przekwas Konrad

Figas Marika

Kowalski Hubert

Mróz Dominika

Kuczyńska Julia

Łabuda Monika

Kl. V a

Kl. III b

Siwiak Klaudia

Brzozowski Damian

Wulgaris Hubert

Wajer Wojciech

Graczyk Mikołaj

Konieczka Agata

Kl. II d

Dąbek Dawid

Stronikowska  Paula

Małkiewicz Paweł

Bańczyk Kacper

Uczniowie, którzy systematycznie oszczędzają na koniec roku szkolnego otrzymają nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Gniewkowie.

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJACYCH W SKO - KL II D

  1. Dąbek Dawid
  2. Stronikowska Paula
  3. Małkiewicz Paweł
  4. Bańczyk Kacper

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJACYCH W SKO - KL VI A

  1. GULAJCZYK MACIEJ
  2. BORYS DOROTA
  3. MRÓZ MAGDALENA

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJACYCH W SKO - KL I A

  1. WIERCIŁO JAN
  2. ZAKRZEWSKI BARTOSZ
  3. BOLINSKI KACPER
  4. NOWAKOWSKA WERONIKA
  5. LEWANDOWSKA JULIA

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJACYCH W SKO - KL I C

  1. MAJER DANIEL
  2. RZADKOWSKA JULIA
  3. ŁUCZAK INGA
  4. RYGIELSKA KLAUDIA
  5. PRZEKWAS KONRAD
  6. WESOŁOWSKA ZUZANNA
  7. FILIPIAK  MATEUSZ
  8. SEIDEL WIKTOR

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJACYCH W SKO - KL III B

  1. WAJER  WOJCIECH
  2. KONIECZKA  AGATA
  3. GRACZYK  MIKOŁAJ

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJACYCH W SKO - KL III D

  1. BECELA  JULIA
  2. KAWCZYŃSKA  JULIA
  3. KOWALSKI  PATRYK
  4. ANDRASZYK  MARTA
  5. PAWLAK  HUBERT

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJACYCH W SKO - KL ID

  1. FINC  WERONIKA
  2. KOWALSKI  WIKTOR
  3. WASILA  OSKAR
  4. WOLF  MATEUSZ
  5. AUGUSTYNIAK PAWEŁ

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJACYCH W SKO - KL VI D

  1. WICHERSKA  PAULINA
  2. KUCZYŃSKA  ALEKSANDRA
  3. JOACHIMIAK  JOANNA
  4. SMOROWSKA  SARA

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJACYCH W SKO - KL IIC

  1. STRZEMKOWSKI  PAWEŁ
  2. MAKOWIECKA  WERONIKA
  3. ZALETA  NATALIA
  4. DRZAŻDŻEWSKA  JULIA
  5. BARTOSZAK  KACPER

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJĄCYCH W SKO - Kl. V a

  1. SIWIAK KLAUDIA
  2. BRZOZOWSKI DAMIAN
  3. WULGARIS HUBERT

NAGRODY DLA OSZCZĘDZAJĄCYCH W SKO - KL III A

  1. FIGAS  MARIKA
  2. KOWALSKI  HUBERT
  3. ŁABUDA  MONIKA
  4. KUCZYŃSKA JULIA
  5. MRÓZ DOMINIKA
 

Galeria

Ostatnio dodane