Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

II spotkanie Regio

II spotkanie w ramach projektu Comenius Regio w Polsce

W dniach  16 -22 grudnia 2011r. w ramach projektu unijnego Regio gościła delegacja z Sivas w Turcji. Grupę z Turcji reprezentowali: Dyrektor Wydziału Edukacji w Sivas Çetin ÖZDEMİR, koordynator projektu Fatih AYDIN oraz przedstawiciele Wydziału Edukacji Yasemin YURDUŞEN, Miss. Arzu YEL, Erkan ATMACA, Mustafa YILDIRIM, Şinasi PERÇİN, Fatih BAŞLAN. Wizyta miała charakter roboczy i poznawczy. Uczestnicy projektu uczestniczyli w dyskusjach panelowych, które miały na celu m.in. poznanie systemów edukacji oraz obserwacja zajęć pozaszkolnych na terenie naszej gminy. Ważnym punktem programu było oficjalne spotkanie z przedstawicielami władz lokalnych w Urzędzie Miejskim w Gniewkowie Burmistrzem p. Adamem Roszakiem, w-ce Burmistrzem p. Pawłem Drzażdżewskim. Tureccy beneficjenci mieli okazję uczestniczyć w szeregu uroczystości szkolnych „Dzień z Regio” oraz w programie „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia” Odwiedzili także jednego z partnerów projektu MGOKSiR gdzie wspólnie z zespołem Gniewkowianie włączyli się do śpiewu pieśni i piosenek ludowych. W programie wizyty było zwiedzanie Torunia, Gniezna oraz Warszawy.

Fotorelacja tu: II wizyta

E. Olszewska

w-ce dyrektor

 

Galeria

Ostatnio dodane