Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Scenki „Z PRZYJAZNEJ RĘKI”

Dnia 02.12.2014r odbyły się  prezentacje uczniów klas V w ramach zadania scenki „Z PRZYJAZNEJ RĘKI” - zagrożenia cywilizacyjne.  Każda z klas piątych przygotowała 2 scenki na temat:  zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, zachowania się w sytuacjach życiowych. Każdą scenkę oceniało jury. W jego pracach uczestniczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Pomysły na prezentację zadań były różnych, każda klasa wykazała się inwencją twórczą i wyobraźnią. Dla wszystkich uczestników spotkania tematyka poruszana podczas tego zadania okazała się bardzo ważna.  Scenki były interesujące, a widownia śledziła ich treść z dużym zainteresowaniem. W zadaniu uczestniczyło 94 uczniów klas piątych.

więcej zdjęć: Scenki „Z PRZYJAZNEJ RĘKI”


 

Galeria

Ostatnio dodane