Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Parada Mikołajkowa

Dnia 04.12.2014r. zorganizowana została Parada Mikołajkowa. Korowód prowadził samochód wojskowy z II Pułku Wojsk Inżynieryjnych z Inowrocławia z którym szkoła współpracuje na mocy porozumienia. Nad bezpieczeństwem uczestników przemarszu czuwała Policja z Komisariatu w Gniewkowie. W kolorowym przemarszu ulicami miasta uczniowie promowali, poprzez hasła na transparentach, zasady zdrowego odżywiania, a szkolni „mikołaje” obdarowywali mieszkańców miasta smacznymi jabłkami.

W zadaniu uczestniczyło 560 uczniów szkoły.

Realizację tych zadań monitorowali przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy: starszy inspektor p.Henryka Wiatrowska i starszy wizytator p.Adam Wnorowski.

więcej zdjęć: Parada Mikołajkowa

 

Galeria

Ostatnio dodane