Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

RADOSNA PRZERWA - przestrzegamy zasad „fair play”

W ramach projektu są organizowane akcje ogólnoszkolne, których adresatem są  wszyscy uczniowie.

Dnia 01.12.2014r. zorganizowana została akcja „Radosna przerwa”.  Powstały „kąciki z gierką”. Podczas  przerw organizowane były zabawy i rozgrywki o charakterze sportowym. Było wiec siłowanie się na ręce, rzuty do celu, unihokej, slalom między  przeszkodami.  Radość i  wspólna zabawa  wpływały na integracje społeczności szkolnej, przestrzeganie ustalonych zabaw.

Ogólnoszkolna akcja  miała na celu pokazanie sposobów spędzania wolnego czasu, zachowanie zasad „fair play”, spędzanie czasu bez Internetu.

Wspólna zabawa, współzawodnictwo, przestrzeganie zasad „fair play"- stworzyły atmosferę porozumienia i wspólnej zabawy wszystkich uczniów szkoły. 

Galeria

Ostatnio dodane