Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Sukcesy uczniów w konkursie matematycznym KANGUR

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności matematyczne podczas najbardziej masowej imprezy matematycznej na świecie, a mianowicie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Konkurs ten cieszy się dużym zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły. Stał się już w szkołach wielu krajów prawdziwym świętem matematyki, nie ograniczającym się wyłącznie do samego konkursu. Jest też okazją do popularyzacji matematyki wśród dzieci i młodzieży.

W tym  roku szkolnym 9 uczniów z naszej szkoły otrzymało wyróżnienie, są to:

w kategorii  MALUCH

Kamil Szypura z kl. IIIa

w kategorii BENIAMIN

Hanna Mikuszewska z kl. Vc

Jowita Bartoszak z kl. Vc

Patryk Baran z kl. VId

w kategorii KADET

Alicja Pawelska z kl. VIIa

Konrad Przekwas z kl. VIId

Weronika Finc z kl. VIId

Julia Szerszunowicz z kl. VIIa

w kategorii JUNIOR

Zofia Chrośniak z kl. IIIb gimnazjum

Wyróżnionym uczniom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i mamy nadzieję, że sukces Waszych koleżanek i kolegów zachęci Was do udziału w kolejnych konkursach.

 

Galeria

Ostatnio dodane