Zebranie z rodzicami - "Drzwi otwarte"

Dnia 06 listopada 2018 r. w godz. 16.30 -17.30 - (wtorek) odbędzie się zebranie z rodzicami - "Drzwi otwarte".

Szczegóły w załącznikach poniżej.

Koncert pieśni patriotycznych

Szanowni Państwo,

W imieniu szkolnej społeczności mam zaszczyt zaprosić na koncert pieśni patriotycznych, który odbędzie się 10 XI 2018 r. o godz.17:00, w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gniewkowie. Koncert przygotowali: Gniewkowianie - nasze Koleżanki i Koledzy najdłużej działający na niwie muzyki w Gniewkowie, zespół instrumentalno – wokalny ALLEGRETTO, zespół instrumentalno – wokalny PRZYJAŹŃ - wszyscy pod batutą NASZEJ nieocenionej Pani Agnieszki Szafrańskiej, w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków. Dzisiejsza próba pokazała, jakie emocje towarzyszą przy WSPÓLNYM śpiewie (tu serdeczne podziękowania dla obecnego ratownika) :)) Śpiewamy różnymi głosami, ale wspólnym SERCEM.

Dorota Gliwińska

Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami odbędzie się w budynku B, ul. Dworcowa 11 dnia 19 września 2018 r. w godzinach: 17.00-18.30. Szczegóły dotyczące przydziału sal w załączniku poniżej.

Informacja – zmiana organizacji 07 września 2018 r

07 września 2018 r (piątek) w związku z obchodami 750–lecia Gniewkowa nastąpi zmiana organizacji pracy kl. I-VIII  oraz III Gim.

Od 8.00-12.30 zajęcia z wychowawcą (uwaga: klasy, które zaczynają później niż o 8.00 przychodzą na godzinę zgodnie z planem).

Od 12.45 do 14.30 zajęcia wg planu

Od 10.45- 12.30 klasy pod opieką wychowawców udają się na Rynek (wspomagają klasy nauczyciele innych przedmiotów, którzy mają w tym czasie lekcje z daną klasą.

Obiady w czasie przerwy o 12.35 lub wcześniej pod opieką wychowawcy.

Opieka nad klasą III a – gimn. P. E.Cyrańska/M.Wesołowska

Koncert Filharmonii Pomorskiej w Szkole Podstawowej nr 1.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie od wielu lat współpracuje z Filharmonia Pomorską.