Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Zakończenie roku 2017/18 w Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie

„ Do widzenia profesorze”- zakończenie roku 2017/18 w Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie

 

W piątek 22 czerwca 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewkowie po raz ostatni usłyszeli w tym roku szkolnym dzwonek. Akademie, które zakończyły mijający rok szkolny, odbyły się w dwóch budynkach, w których mieści się szkoła. W budynku A naukę zakończyły klasy 1-3 oraz 4 i 5. Uczniowie klas trzecich za szczególne osiągnięcia otrzymali Znaczki Wzorowego Ucznia. W budynku B klasy 6 i 7 oraz klasy 2 i 3 gimnazjalne.

Szczególnie podniosły charakter miała akademia, na której pożegnaliśmy uczniów kończących Gimnazjum. Wyróżniający się uczniowie otrzymali świadectwo z paskiem, Dyplomy Wzorowego Ucznia, a zaproszeni rodzice Listy Gratulacyjne.

W czasie uroczystości pożegnaliśmy odchodzącego do innej parafii  ks. Krystiana Piekucińskiego oraz złożyliśmy życzenia nauczycielce muzyki Agnieszce Szafrańskiej, która została Gniewkowianinem Roku.

Na zakończenie głos zabrała Dyrektor Szkoły Dorota Gliwińska przypominając wszystkim, że zaczyna się bardzo miły, beztroski okres roku szkolnego - WAKACJE!

Fotorelacja tu: Na zakończeniu

E.O

 

Galeria

Ostatnio dodane