Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Konkursy w klasach młodszych - „WIOSNA Z ALFIKIEM”

04.06.18r. uczniowie klas trzecich i 07.06.18r. uczniowie klas drugich przystąpili do rozwiązywania testów interdyscyplinarnych „WIOSNA Z ALFIKIEM”. To już kolejny konkurs, który stwarzał możliwość rozwoju zainteresowań, pobudzał aktywność umysłową, motywował do aktywności, doskonalił koncentrację i uwagę, rozbudzał ciekawość poznawczą. Była to okazja do sprawdzenia swoich wiadomości i nabytych umiejętności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w trzech edycjach konkursu. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w kolejnym roku szkolnym. Gratulujemy zwycięzcom !

 

A oto wyniki „ALFIK WIOSENNY”:


Klasy drugie

I miejsce       Małgorzata Skibińska – Rączka        kl. IIa

II miejsce      Małgorzata Cabańska                     kl. IIb

III miejsce     Kamil Czołgosz                              kl. IIb

Uczniów przygotowały panie – Agnieszka Bochat, Małgorzata Gremplewska


Klasy trzecie

I miejsce      Marek Jabłoński                      kl. IIIg

II miejsce     Igor Lewandowski                  kl. IIIa

III miejsce     Nikodem Kowalski                  kl. IIIg

Uczniów przygotowały panie – Mirella Roszak, Maria Świderska
M.Konieczka, A. Cięgotura

Załączniki:
Pobierz (foto1.png)foto1.png471 Kb
Pobierz (foto2.png)foto2.png541 Kb
 

Galeria

Ostatnio dodane