Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Najmłodszy stypendysta Szkoły Podstawowej nr 1

Z okazji Dnia Dziecka zostałam zaproszona do Teatru im. Horzycy w Toruniu. Spotkanie to było zorganizowane, by uhonorować najmłodszych stypendystów projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”, osiągających w tak młodym wieku znaczące sukcesy w konkursach i olimpiadach wojewódzkich. Uczestniczyli w nim także dyrektorzy szkół oraz rodzice. Obejrzałam tam spektakl „Cyber Carano”, który opowiadał o trójce nastolatków, którzy żyją w dwóch równoległych światach – realnym i wirtualnym.  Przedstawienie to pokazało, jak cienka granica istnieje pomiędzy tymi dwoma światami. Następnie odebraliśmy gratulacje od samorządowych władz województwa za sukcesy w nauce oraz otrzymaliśmy upominki. Niesamowite wrażenia z tego spotkania pozostaną we mnie na bardzo długo.


Julia Szerszunowicz

 

Galeria

Ostatnio dodane