Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Uczniowie SP1 po raz kolejny wygrali zawody w biegach przełajowych

Corocznie na wiosnę i jesienią odbywają się w naszej gminie zawody w biegach przełajowych. Za każdym razem naszą szkołę reprezentuje bardzo liczna grupa uczniów, by  w ten sposób zachęcić wszystkich do biegania. Nasi uczniowie osiągnęli w tym roku kilka indywidualnych sukcesów.

- w kategorii klas czwartych  - wśród dziewcząt zwyciężyła Nadia Goralewska, wśród chłopców Jakub Czaja, a Daniel Majer zajął trzecie miejsce,

- w kategorii klas piątych – Klaudia Ferenc zajęła drugie miejsce, a wśród chłopców zwyciężył Kacper Potocki, Ksawery Kamiński był trzeci,

- w kategorii klas szóstych – wśród dziewcząt dwa pierwsze miejsca przypadły kolejno Wiktorii Ratajczyk i Klaudii Kawczyńskiej, w kategorii chłopców Bartek Jakubowski był drugi, a Krystian Łapiński trzeci. Drużynowo zajęliśmy pierwsze miejsce.

 

Galeria

Ostatnio dodane