Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Piłkarskie szóstki-etap gminny

W dniu 16 września na obiektach Naszej Szkoły odbyły się zawody gminne piłkarskich szóstek. Reprezentacja prowadzona przez nauczyciela Dariusz Semenowicza wygrała go z kompletem zwycięstw i bez problemu awansowała do półfinału powiatu, który odbędzie się w Kruszwicy w dniu 25 września.


Wyniki uzyskane przez Naszą Szkołę:

SP 1 Gniewkowo – SP Szadłowice  6-0

Bramki: Jakub Brandt, Radosław Kłosowski, Michał Kruczykowski

SP 1 Gniewkowo – SP Kijewo  4-0

Bramki: Jakub Brandt, Krystian Łapiński, Michał Kruczykowski

SP1 Gniewkowo – SP Wierzchosławice  6-1

Bramki: Jakub Brandt 3, Radosław Kłosowski,  Michał Kruczykowski

Kadra SP 1 Gniewkowo: Szymon Jercha, Radosław Kłosowski, Jakub Brandt, Krystian Łapiński, Adrian Frelich, Hubert Pawlak, Michał Kruczykowski, Damian Maza, Paweł Laks, Wojciech Miszczyk, Krzysztof Nawrocki.


Nauczyciel: Dariusz Semenowicz

 

Galeria

Ostatnio dodane