Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Ćwierćfinał województwa piłkarskich szóstek

KONIEC PIĘKNEJ PRZYGODY = WIELKI SUKCES – 6 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

W dniu 23.10.2012 na stadionie bydgoskiego Zawiszy odbył się turniej ćwierćfinałowy piłkarskich szóstek. Nasza reprezentacja zmierzyła się z mistrzem gminy Bydgoszcz szkoła z Białych Błót, mistrzem miasta Bydgoszcz SP 15 i mistrzem powiatu Świecie. Na początek pokonaliśmy szkołę z Białych Błót 2-1 i trzeba dodać, że większość uczniów tej szkoły to  zawodnicy Gwiazdy Bydgoszcz. Bramki zdobywali Michał Piotrowski i Jakub Brandt. Ze szkołą podstawową ze Świecia padł remis 2-2 mimo, że przegrywaliśmy już 0-2, ale dwie przepiękne bramki zdobył  najlepszy w tym dniu na boisku Jakub Brandt. O pierwsze miejsce w turnieju graliśmy z ekipą „15” Bydgoszcz, którą stanowią sami zawodnicy Zawiszy Bydgoszcz. Po bardzo dobrym początku, gdzie wygrywaliśmy po bramce Jakuba Brandta, chwila nieuwagi skończyła się utratami bramek i przegraną 3-1. Ostatecznie zajęliśmy w ćwierćfinale 2 miejsce, co dało nam 6 miejsce w województwie. Cała drużyna zasłużyła na pochwałę, a dotarcie tak wysoko i odpadniecie trochę pechowo na pewno przyniesie chłopakom większą motywację do pracy. Warto dodać, że był to 4 turniej chłopaków w ciągu 15 dni i nikt się nie spodziewał, że dojdziemy tak wysoko.  Brawo za walkę na boisku i godne reprezentowanie Szkoły i Gminy.

Tabela końcowa

  1. SP 15 Bydgoszcz
  2. SP 1 Gniewkowo
  3. SP 2 Świecie
  4. SP Białe Błota

Skład: Bartosz Szulczewski, Krystian Bus, Oskar Buzuk, Szymon Sobczak, Radosław Kłosowski, Kamil Szwed, Adrian Frelich, Michał Piotrowski, Jakub Brandt

Nauczyciel: Dariusz Semenowicz

Fotorelacja tu: w Bydgoszczy

Dariusz Semenowicz

 

Galeria

Ostatnio dodane