Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Mistrzostwa powiatu szóstek piłkarskich

Wicemistrzostwo powiatu-historyczny awans do ćwierćfinału wojewódzkiego!!!

Po wygraniu eliminacji powiatu nastał czas na mecze finałowe. Tym razem nasza drużyna udała się Kruszwicy(15.10.2012) i osiągnęła wielki sukces zajmując II miejsce i zdobyła awans na zawody wojewódzkie. Zaczęło się nie najlepiej ponieważ  pierwszy mecz przegraliśmy z późniejszym mistrzem z Kościelcem 2-1 ( bramka Michał Piotrowski z rzutu karnego, następnie zremisowaliśmy z Szkołą Podstawową z Janikowa 2-2 (bramki Radosław Kłosowski, Michał Piotrowski) ,a w decydującym meczu pokonaliśmy Szkołę Podstawową w Kruszwicy 3-1 (bramki Michał Piotrowski 2 Radosław Kłosowski. Bardzo cieszy sukces młodych piłkarzy i co szczególnie cieszy gra zespołowa całego zespołu. Drużyna otrzymała okazały puchar, a Radosław Kłosowski otrzymał nagrodę indywidualną. Gratulacje.  Na następne zawody nasza szkoły pojedzie do Bydgoszczy na stadion Zawiszy w dniu 23.10.2012.

Tabela końcowa mistrzostw powiatu.

1. SP Kościelec

2. SP nr 1 w Gniewkowie

3. SP Janikowo

4. SP Kruszwica

Skład:  Kamil Szwed, Krystian Bus, Oskar Buzuk, Patryk Makowiecki, Radosław Kłosowski, Michał Piotrowski, Szymon Sobczak, Jakub Brandt.

Opiekun: Dariusz Semenowicz

Fotorelacja tu: szóstki

 

Galeria

Ostatnio dodane