Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Piłkarskie szóstki-półfinał powiatu

Piłkarskie szóstki - wielki sukces awans do finału powiatu.

W dniu 10 października w Pakości odbył się turniej półfinałowy w mini piłce chłopców. Oprócz naszej szkoły w rozgrywkach uczestniczyli SP nr 2 z Inowrocławia, SP Kościelec i SP Złotniki Kujawskie. Na początek uczniowie z Naszej Szkoły pokonali bo bardzo dobrym meczu mistrza Inowrocławia Szkołę Podstawową nr 2   2-1,  a dwie bramki zdobył najmłodszy zawodnik Radosław Kłosowski. Następnym przeciwnikiem była drużyna ze Złotnik Kujawskich, gdzie padł remis 2-2. Bramki: Radosław Kłosowski i Michał Piotrowski. W decydującym meczu pokonaliśmy naszym zadaniem najlepszy zespół-drużynę z Kościelca 2-1 bramki: Michał Piotrowski ...i mogliśmy się cieszyć  z awansu do finału powiatu, który odbędzie się 15 października w Kruszwicy.

Skład: Jakub Łapiński, Krystian Bus, Szymon Sobczak, Oskar Buzuk, Michał Piotrowski, Radosław Kłosowski, Kamil Szwed, Jakub Brandt.

Opiekun: Dariusz Semenowicz

Fotorelacja tu: szóstki

 

Galeria

Ostatnio dodane