Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

II miejsce w powiecie powtórka z 2010 r.

W dniu 3  marca w sobotę do Kruszwicy reprezentacja naszej szkoły wybrała się na finałowy turniej w halowej piłce nożnej. Po styczniowych eliminacjach nasi chłopacy spisali się jeszcze lepiej i zdobyli wicemistrzostwo powiatu ulegając tylko szkole z Kruszwicy. Po losowaniu trafiliśmy do grupy A razem z drużynami z Kruszwicy i  Inowrocławia. Na początek zagraliśmy  z  SP 11 Inowrocław i wygraliśmy 2-1 i tym zrewanżowaliśmy się za porażkę w pierwszej rundzie. W drugim meczu zremisowaliśmy  z gospodarzami  1-1 i to był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Jak się później okazało byliśmy jedyną drużyną, która urwała punkty zwycięzcom, co na zakończeniu turnieju podsumował koordynator sportu Pan Dariusz Lis. W półfinale pokonaliśmy szkołę podstawową z Pakości i w finale znów czekał nas pojedynek ze szkołą z grodu Popiela.  Tym razem się nie udało. Reprezentacja prowadzona przez Nauczyciela Dariusza Semenowicza powtórzyła więc  sukces z roku 2010 i ponownie została wicemistrzem powiatu. Warto dodać, że nagrodę  indywidualną dostał Jakub Kleczek za najlepszego bramkarza turnieju. Gratulujemy.

Wyniki:

Sp 1 Gniewkowo  -  Sp 11 Inowrocław 2-1

Bramki : Sebastian Wiliński Jakub Miszczyk

Sp 1  Gniewkowo – Sp 1 Kruszwica  1-1

Bramka : Kamil Burak

Sp1 Gniewkowo – Sp Pakość 1-0

Bramka: Sebastian Wiliński

FINAŁ

SP 1 Gniewkowo – Sp 1 Kruszwica 1-4

Bramka: Michał Piotrowski


Skład: Jakub Kleczek, Szymon Smolik, Sebastian Wiliński, Michał Piotrowski, Kamil Burak, Dominik Lamański, Jakub Miszczyk, Piotr Kowalski.

Opiekun: Dariusz Semenowicz

Fotorelacja: halówka

 

Galeria

Ostatnio dodane