Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Rozgrywki o puchar TYMBARKU

W dniu 12 maja na naszym szkolnym orliku rozegrano turniej o puchar Tymbarku. W turnieju chłopców wzięło udział 6 drużyn ze szkół podstawowych naszego powiatu. W turnieju mogli grac uczniowie klas trzecich i młodszych. Nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce. Lepsza okazała się tylko drużyna z Wierzchosławic. Warto dodać, że najmłodszym zawodnikiem turnieju był uczeń naszej szkoły z klasy pierwszej Wojciech Miszczyk. Opiekunem zespołu był nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Semenowicz

Oto tabela i wyniki naszej szkoły:

SP 1 Gniewkowo- SP Jaksice 0-0

SP 1 Gniewkowo – SP Gniewkówiec 1-0

SP 1 Gniewkowo- SP Wierzchosławice 0-1

SP 1 Gniewkowo- Wola Wapowska 2-0

SP 1 Gniewkowo- SP Gąski 5-0

 

  1. SP Wierzchosławice
  2. SP 1 Gniewkowo
  3. SP Jaksice
  4. SP Gniewkówiec
  5. SP Wola Wapowska
  6. SP Gaski

Fotorelacja tu: Tymbark

 

Galeria

Ostatnio dodane