Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Piłka halowa chłopców

                                                        5 miejsce w powiecie w piłce halowej

W dniu 4 marca nasza szkolna drużyna chłopców brała udział w finale piłki nożnej halowej w Janikowie. Nasza drużyna po wygraniu eliminacji w Kruszwicy w finale nie zaprezentowała się już tak dobrze. Z pięciu meczy wygraliśmy tylko jeden i cztery razy z boiska schodziliśmy pokonani. Turniej wygrała tak jak przed rokiem Szkoła Podstawowa z Janikowa - gospodarz imprezy. Przypominamy, że przed rokiem byliśmy na drugim miejscu.

Oto skład drużyny: Patryk Kowalski, Sebastian Krzysztofiak , Jakub Kleczek, Adam Kmita, Jakub Kaliński, Szymon Smolik, Cyryl Buzuk

Opiekun: Dariusz Semenowicz

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tu: halówka

Oto kolejność turnieju:

  1. SP Janikowo
  2. SP Pakość
  3. SP Wierzchosławice
  4. SP Kruszwica
  5. SP Gniewkowo
  6. SP nr 4 w Inowrocławiu.
 

Galeria

Ostatnio dodane