Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Mini piłka ręczna chłopców

Wojewódzki ćwierćfinał w mini piłce ręcznej chłopców – Gniewkowo 2010

W dniu 08.12.2010, jako zeszłoroczni finaliści rozgrywek na szczeblu wojewódzkim, byliśmy gospodarzami turnieju mini piłki ręcznej chłopców. Rozgrywki miały rangę ćwierćfinału wojewódzkiego i oprócz naszej drużyny wzięły w niej udział zespoły ze Świecia oraz z Piechcina.

W trakcie twardej walki pełnej sportowej ambicji nasi zawodnicy musieli uznać wyższość obydwu drużyn. Przegraliśmy dwa mecze i w rezultacie zajęliśmy III miejsce. Awans do następnej fazy rozgrywek zapewniła sobie drużyna ze Świecia wygrywając z naszym zespołem oraz z drużyną z Piechcina.

Nasi zawodnicy w ogólnej klasyfikacji zajęli 8 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Osiągnęli tym samym taki sam wynik jak żeńska drużyna naszej szkoły! Gratulujemy!

Fotorelacja: ręczna.pl

 

Galeria

Ostatnio dodane