Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Ćwierćfinał województwa w mini piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 02.12.2010 drużyna dziewcząt naszej szkoły, jako mistrzynie powiatu inowrocławskiego, udały się do Świekatowa, gdzie rozegrany został ćwierćfinał województwa w mini piłce ręcznej. Niestety, mimo twardej walki, ambicji sportowej i niesamowitej woli zwycięstwa nasza drużyna nie zdołała awansować do następnej rundy rozgrywek. W turnieju zajęła II miejsce ( tylko 1 drużyna awansowała do dalszej fazy gier ), przegrała z zespołem ze Świekatowa ( zawodniczki tej drużyny na co dzień trenują piłkę ręczną ) oraz pokonała drużynę z Piechcina.

Ogólnym rezultatem osiągniętym przez uczennice naszej szkoły było 8 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. To bardzo duży sukces! Gratulujemy!

Fotorelacja: ręczna.pl

 

Galeria

Ostatnio dodane