Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Piłka ręczna chłopców

Mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej chłopców

Po sukcesie dziewcząt, które zdobyły mistrzostwo powiatu inowrocławskiego w piłce ręcznej, również chłopcy okazali się najlepsi w powiecie! Zawody odbyły się dnia 25.11.2010 w naszej szkole, a gośćmi naszymi były szkoły z Wierzchosławic i z Inowrocławia.

Pierwszy mecz rozegrała nasza drużyna z uczniami z Wierzchosławic. Mecz zakończył się zwycięstwem naszych chłopców wynikiem 15-8 ! Po krótkim odpoczynku reprezentanci naszej szkoły zmierzyli się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 16 z Inowrocławia. Ten mecz również rozstrzygnęliśmy na naszą korzyść, wygrywając 17-11. W ten sposób uzyskaliśmy awans do ćwierć finału na szczeblu wojewódzkim!!!

Barw naszej drużyny bronili:

  • Tomasz Lewiński
  • Adam Kajdasz
  • Wojciech Sidorowicz
  • Sebastian Krzysztofiak
  • Artur Kucharski
  • Dawid Gurzyński
  • Marcin Gawlik
  • Wiktor Demidowicz
  • Krystian Wegnerowski
  • Patryk Kowalski

 

 

 

 

 

 

Ostatnim meczem była rywalizacja pomiędzy zespołami z Wierzchosławic i z Inowrocławia. W tym spotkaniu lepsi okazali się uczniowie z Wierzchosławic i to oni zajęli drugie miejsce w turnieju.

Turniej wojewódzki odbędzie się 02.12.2010 roku w naszej szkole. Nasi uczniowie podejmą rywali ze szkól z Piechcina oraz ze Świecia. ¯yczymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Fotorelacja z zawodów: ręczna.pl

 

Galeria

Ostatnio dodane