Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Piłka ręczna dziewcząt

Mistrzostwa powiatu inowrocławskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt

                W dniu 23.11.2010 w naszej szkole odbyły się mistrzostwa powiatu inowrocławskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt. Podczas turnieju gościliśmy mistrzynie Inowrocławia uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 oraz dziewczęta z zaprzyjaźnionej szkoły z Wierzchosławic.

Turniej rozgrywany był systemem, w którym każda z drużyn rozegrała po 2 spotkania. W pierwszym meczu mistrzostw spotkały się drużyny  Wierzchosławic oraz Inowrocławia. Mecz zakończył się nieznacznym zwycięstwem inowrocławianek ( 7-5 ). W kolejnym meczu gospodynie z Gniewkowa podejmowały rywalki z Wierzchosławic, które mimo ambitnej postawy uległy naszym dziewczynom wynikiem 9-1. Ostatnim meczem turnieju była rywalizacja pomiędzy SP 4 Inowrocław a SP1 Gniewkowo. Po raz kolejny rywalki musiały uznać wyższość naszej drużyny. Mecz zakończył się wynikiem 14-5. SP 1 Gniewkowo MISTRZEM powiatu inowrocławskiego!!! Barw naszej drużyny broniły:

 

 • Olga Romanowska
 • Wiktoria Sypniewska
 • Magdalena Milewska
 • Daria Danielewicz
 • Zuzanna Szymczak
 • Aleksandra Pułaczewska
 • Sara Wiśniewska
 • Oliwia Zygmunt
 • Patrycja Krajewska
 • Julia Korpas
 • Kinga Kulpa
 • Agata Bagińska

 

 

 

 

 

 

 

Kolejny etap rozgrywek, już na szczeblu wojewódzkim odbędzie 01 grudnia 2010 roku prawdopodobnie w Świekatowie. ¯yczymy powodzenia!!!! Cała szkoła trzyma kciuki !!!!

"Rzuć okiem" na fotki: ręczna

 

Galeria

Ostatnio dodane