Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Mistrzostwa Powiatu w mini piłce nożnej chłopców_2019

Jesteśmy Mistrzami Powiatu


Szkolna  reprezentacja w mini piłce nożnej po wygraniu eliminacji, które odbyły się w Gniewkowie w dniu 25 września gdzie pewnie pokonała drużyny z Złotnik i Pakości udała się na turniej  finałowy do Inowrocławia. W turnieju startowało 6 drużyn podzielonych na 2 grupy. W meczach grupowych remisujemy z Sp4 Inowrocław i pewnie pokonujemy naszego rywala z eliminacji szkołę z Pakości. Następnym rywalem w meczu półfinałowym pokonujemy pewnie szkołę z Janikowa i meldujemy się w finale powiatu gdzie czeka na nas gospodarz turnieju  Sp 4 Inowrocłąw.
W meczu finałowym gramy najlepszy mecz turnieju i tylko nasza nieskuteczność powoduje że prowadzimy do przerwy tylko jedną bramką. W drugiej połowie zdobywamy dwie następne bramki i po trzech latach odzyskujemy Mistrza Powiatu Inowrocławskiego. Brawa dla całej drużyny. Teraz czekamy na ćwierćfinał wojewódzki.
Wyniki eliminacji 25.09.2019 w Gniewkowie


Sp 1 Gniewkowo - SP Złotniki Kujawskie   10-1 (2-1)
Sp1 Gniewkowo - Sp Pakość 7-2  ( 2-0)
Kadra: Fabian Golał,  Mateusz Radliński ,Jakub Szachnowski,Dominik Zieliński , Patryk Mróz, Bartek Kosmecki, Kacper Gronowski, Dylan Swat, Patryk Cabański, Bartek Majer

Wyniki turniej finałowy  15.10.2019 w Inowrocławiu
Wyniki  grupowe
Sp 1 Gniewkowo - Sp 4 Inowrocław   2-2  ( 1-1)
Sp1 Gniewkowo - Sp Pakość 4-0  ( 2-0)
Pófinał:
Sp1 Gniewkowo - Sp Janikowo 2-0  (0-0)
Finał:
Sp 1 Gniewkowo - Sp 4 Inowrocław   3-0  ( 1-0)
Kadra: Fabian Golał,  Mateusz Radliński , Igor Derkowski, Patryk Mróz, Bartek Kosmecki, Kacper Gronowski, Dylan Swat, Patryk Cabański, Bartek Majer.

 

Opiekun drużyny

Dariusz Semenowicz


 

Galeria

Ostatnio dodane