Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

finał województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Tenisiści stołowi SP1 w Gniewkowie vice mistrzami województwa.

 

 

Wielki finał województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców odbył się 14 lutego w mieście Św. Walentego – Chełmnie. Drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewkowie wystąpiła w składzie Michał Kwaśnik, Bartosz Zakrzewski, Kacper Bartoszak. W turnieju brały udział szkoły z Torunia, Grudziądza, Łasina oraz Gniewkowa. Poziom zawodów był wyrównany, w pierwszym meczu wygraliśmy 3:2 z ZS 10 Toruń, mistrzem roku szkolnego 2017/2018. W kolejnym spotkaniu wygraliśmy pewnie 3:0 z SP 21 Grudziądz. W ostatnim meczu z Łasinem stoczyliśmy wyrównany bój, niestety przegrywając wszystkie gry singlowe, udało nam się pokonać rywala jedynie w deblu (wynik meczu 1:3). Reprezentanci drugi rok z rzędu zdobyli tytuł vice mistrza województwa kujawsko – pomorskiego. Otrzymaliśmy od organizatora puchar, srebrne medale i dyplom. Michał, Bartosz i Kacper są czynnymi zawodnikami TG „Sokół”. Opiekunem był nauczyciel wychowania fizycznego Bartosz Kuźniacki.

 

Fotorelacja: na zawodach

Bartosz Kuźniacki
 

Galeria

Ostatnio dodane