Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

SP1 w Gniewkowie zagra w finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewkowie brała udział w półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, który rozegrany został w Laskowicach Pomorskich.

Do zawodów przystąpiliśmy w niezmienionym składzie tj. Michał Kwaśnik, Bartosz Zakrzewski, Kacper Bartoszak. Do turnieju przystąpiły drużyny: Sp Kołaczkowo, Sp Łasin, Sp 1 Gniewkowo, niestety nie dojechał zespół z Solca Kujawskiego. Zagraliśmy w formule „każdy z każdym”. Kluczowym okazał się pierwszy mecz z Sp Kołaczkowo, gdzie pokonaliśmy rywali 3:0 i już mogliśmy cieszyć się z awansu do wielkiego finału, który odbędzie się 11 lutego.

 

Wyniki Spotkań:

  1. Sp1 Gniewkowo – Sp Kołaczkowo 3:0

  2. Sp1 Gniewkowo – Sp Łasin 0:3


Fotorelacja: Na zawodach


Opiekunem tenisistów podczas zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego Bartosz Kuźniacki.

 

Galeria

Ostatnio dodane