Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

IX Otwarty Turniej „Trójek Siatkarskich” Dziewcząt

W dniu 12. 01. 2019 r. w hali SP nr 1 przy ulicy Dworcowej w Gniewkowie odbył się IX Otwarty Turniej „Trójek Siatkarskich” Dziewcząt. Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa PietruczukTomasz FrąszczakAleksander PułaczewskiAlfred Pawłowski. Turniej tradycyjnie wsparła  firma Bonduelle.

 

Do rozgrywek zgłosiło się 18 drużyn, które tworzyły uczennice i absolwentki SP 1 i gimnazjum w Gniewkowie oraz toruńskiej „Budowlanki”. Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych, systemem każdy z każdym (najpierw w grupach, następnie o miejsca medalowe), do 25 punktów.

Wyniki:

Kategoria : kl. V-VII SP

1. Reniferki (Joanna Jamrozy 7a, Julita Lipińska 7a, Oliwia Gackowska 6e), 2. Majczuki (Oliwia Lukasik 7b, Maja Głowacka 7b, Klaudia Kamińska 7b), 3. Gwiazdeczki (Aleksandra Gamrat 7a, Oliwia Bysikiewicz 7a, Nikola Piech 7a), 4. Niedźwiadki (Klaudia Urbaniak 7c, Nikola Stronikowska 7c, Sandra Sobczak 7c), 5. Perełki (Jagoda Stawarczyk 7d, Weronika Kraska 7d, Nikola Lorek 7d), 6. Świąteczne Gwiazdki (Hanna Ozga 5e, Kasia Skibińska-Rączka 5a, Julia Marek 5a), 7. Błękitne Ogniki (Nikola Gotowalska 5c, Wiktoria Janas 5c, Zosia Bielecka 5c), 8. Mroziki (Marta Bobrowicz 7d, Kinga Stempniak7d, Wiktoria Tomczak 7d), 9. VD (Martyna Majer 5d, Martyna Drzewucka 5d, Martyna Kempska 5d).

Kategoria : kl.VIII SP i kl.3 gimnazjum

1. Budowlanki (Oliwia Pawłowska Toruń, Zuzanna Badaczewska Toruń, Pola Bujnarowska Toruń), 2. ? (Wiktoria Łasak 3d, Martyna Wysota 3d, Aleksandra Dombek 3e), 3. Miłosierni (Nina Kubiak 8b, Wiktoria Graczyk 8b, Patrycja Klawczyńska 3d), 4. Śmietanki (Dominika Woźniak, Sandra Komorowska, Martyna Szulc 3d), 5. Czarne Dziki (Oliwia Bolińska 3e, Joanna Biazik 3e, Julia Podkowska 3a), 6. Dementorzy (Zuzanna Wesołowska 8d, Julia Świerska 8d), 7. Dziki (Tamara Fiecek 8d, Daria Malinowska 8d, Michalina Kręc 8d), 8. Karpie (Julia Laks 3b, Martyna Tomaszewska 3a, Weronika Makowiecka 3a).

Kategoria : Absolwentki

1. Oksymoron Team (Paulina Woźniak, Andżelika Cieślińska, Weronika Zielska),

2. Śmietanki (Dominika Woźniak, Sandra Komorowska, Martyna Szulc).

Każdy zespół otrzymał gratulacje, siatkarki z drużyn zwycięskich w poszczególnych kategoriach zostały odznaczone medalami, a wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Wszystkim drużynom gratulujemy zajętych miejsc w turnieju
i zapraszamy za rok na jubileuszowy X turniej trójek siatkarskich! ;)

 

Fotorelacja: turniejowe migawki


Podziękowanie

Dyrektor SP nr 1 w Gniewkowie Dorota Gliwińska dziękuje:

 

  • Dyrektorowi  Bonduelle  Polska  S.A.  Panu  Łukaszowi  Szmurło za ufundowanie:

 

-  nagród na IX Turniej „Trójek Siatkarskich” dziewcząt,

- 15 kompletów pomponów i głośnik Bluetooth JBL dla szkolnego zespołu Cheerleaders.

 

  • Panu Zenonowi Tomaszewskiemu za pomoc i wsparcie  naszych działań.
  • Państwu Kindze i Sławomirowi Graczykom za pomoc w organizacji  turnieju.

 

 

Galeria

Ostatnio dodane