Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Srebro tenisistów stołowych w Igrzyskach Dzieci szkół podstawowych.

Mistrzostwa powiatu inowrocławskiego w drużynowym tenisie stołowym odbyły się 17 grudnia 2018 w Tucznie.

Do zawodów zgłosiły się drużyny z: Sp4 Inowrocław, Sp Tuczno, Sp Sławsk Wielki, Sp Gniewkówiec, Sp Gniewkowo. Reprezentanci w składzie: Krzysztof Białka, Marcin Białka, Paweł Zaleta przegrali tylko z ekipą inowrocławska, wynikiem 0:3, tym samym zajęli wysokie 2 miejsce. Niestety nie udało się awansować do rozgrywek wojewódzkich. Brawa dla chłopaków za osiągnięty wynik sportowy, życzmy dalszych sukcesów i rozwijania talentów sportowych. Poniżej wyniki:

Gniewkówiec - Gniewkowo 0:3
Tuczno - Gniewkowo 0:3
Sławsk Wielki - Gniewkowo 0:3
Sp 4 Inowrocław - Gniewkowo

 

Fotorelacja: na zawodach

Opiekunem na zawodach sportowych był nauczyciel wychowania fizycznego Bartosz Kuźniacki

 

 

Galeria

Ostatnio dodane