Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Tenisiści stołowi Mistrzami Powiatu

Mistrzostwa Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym rozegrano 14 grudnia 2018 w Zespole Szkół w Tucznie. Do zawodów przystąpiły szkoły z: Tuczna, Kruszwicy, Gniewkówca i Gniewkowa. Zagrano systemem „każdy z każdym”. Poniżej wyniki Szkoły Podstawowej nr1 w Gniewkowie, której reprezentantami byli: Michał Kwaśnik, Bartosz Zakrzewski, Kacper Bartoszak.

Gniewkowo – Tuczno - 3:0

Gniewkowo – Gniewkówiec – 3:0

Gniewkowo – Kruszwica – 3:1

Finał z Kruszwicą był bardzo zaciętym spotkaniem, po pierwszych grach singlowych był remis 1:1. Kluczowym okazał się debel, który wygraliśmy 3:1, formalności dopełnił Michał Kwaśnik i mogliśmy świętować zdobycie pierwszego miejsca w powiecie inowrocławskim. Chcieliśmy podziękować organizatorom za wzorowe przygotowanie imprezy. Gratulacje dla chłopaków, którym życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach szczebla wojewódzkiego. Opiekunem na zawodach był nauczyciel wychowania fizycznego Bartosz Kuźniacki.

Fotorelacja: Na Mistrzostwach Powiatu

 

Galeria

Ostatnio dodane