Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Turniej piłki ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dnia 26.10.2018 roku w naszej szkole odbył się turniej piłki ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkoły z Inowrocławia, z Pakości, z Janikowa oraz naszej szkoły.  Drużynę Szkoły Podstawowej w Gniewkowie reprezentowali :

 

1. Hubert Baranowski

2. Kacper Potocki

3. Michał Głos

4. Jakub Sieczka

5. Witold Szymański

6. Ksawery Kamiński

7.Oskar Wasila

8.Mateusz Burak

9.Mateusz Adamski

10.Bartłomiej Kosmecki


W wyniku przeprowadzonej rywalizacji sportowej nasza drużyna zdobyła MISTRZOSTWO POWIATU !!

W drodze do mistrzostwa pokonaliśmy drużynę z Janikowa 6:0 , drużynę z Pakości 5:1 oraz ulegliśmy jedynie drużynie z Inowrocławia 3:5. Niebawem będziemy brać udział w turnieju rangi wojewódzkiej . TRZYMAJCIE KCIUKI !


Fotorelacja: Turniej piłki ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dariusz Wojciechowski

 

Galeria

Ostatnio dodane