Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

"Cheerlaeders” i sportowcy w Gąskach…

30 maja 2018r. zespół  ze Szkoły Podstawowej  nr1 w Gniewkowie, składający się z małych  i dużych Cheerleaders,  pod opieką pani Ewy Pietruczuk oraz  sportowa reprezentacja szkoły prowadzona przez pana Dariusza Semenowicza  wzięli udział w V Międzyszkolnym Dniu Sportu. Organizatorami akcji sportowej była Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Kostrzewskiego w Gąskach. Każda z grup miała zadanie do wykonania. Cheerleaders swoimi tanecznymi występami umilały przerwy między meczami oraz dopingowały naszą drużynę. Sportowcy walczyli o medalowe miejsce w meczach : koszykówki, siatkówki, piłki nożnej z drużynami ze szkół podstawowych z terenu gminy. Ostatecznie zajęli  2 miejsce. Gratulujemy!

Na wyróżnienie zasługują uczennice z klas IV-tych, które po raz pierwszy pełniły rolę cheerleaders na rozgrywkach sportowych i wywiązały się z niej znakomicie! Brawo!

Fotorelacja: Międzyszkolny Dzień Sportu_Gąski_2018

 

Galeria

Ostatnio dodane