Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Dwa medale SP 1 Gniewkowo w mistrzostwach powiatu

Najpierw chłopcy z turnieju halowego przywieźli brązowy medal. Chłopcy po wygraniu eliminacji grudniowych, gdzie wygrali wszystkie spotkania tym razem spotkali się na turnieju finałowym w Janikowie. Co prawda nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego z przed roku, ale i tak chłopcy spisali się bardzo dobrze i zdobyli brązowe medale. Szkoda trochę meczu o finał bo przegraliśmy go w "Rosyjskiej ruletce"  jak się mówi o rzutach karnych.

Wyniki grupowe

Sp 1 Gniewkowo - Sp Wierzchosławice  5-1

Sp1 21 Gniewkowo  - SP Janikowo 2-3

półfinał

Sp 1 Gniewkowo - Sp Pakość  1-1  karne 1-3

Mecz o 3 miejsce

Sp 1 Gniewkowo - Sp Janikowo  1-0


Kadra : Mateusz Kowalski, Patryk Cabański, Mateusz Radliński, Igor Derkowski, Kacper Gronowski, Patryk Mróz , Jan Piernik, Bartłomiej Kosmecki.   Opiekun: Dariusz Semenowicz

Natomiast jeszcze lepiej spisały się dziewczyny,  które sprawiły bardzo miłą niespodziankę, ponieważ na finale powiatu nie przegrały meczu. Jest to tym cenne, że nie przegrały meczu z faworytem nie tylko powiatu ale też województwa z UKS 6 Inowrocław. Dziewczyny zdobyły srebrne medale a do złota brakowało trzech bramek. Razem z szkoła z Inowrocławia będziemy reprezentować nasz powiat w rozgrywkach wojewódzkich.

Wyniki

Sp1 Gniewkowo - Sp Kościelec  2-0

Sp1 Gniewkowo - UKS  6 Inowrocław  1-1

Sp 1 Gniewkowo - Sp Pakość  5-0

Kadra: Oliwia Bolewska, Wiktoria Babiak, Oliwia Byskiewicz, Aleksandra Gamrat , Julita Lipińska , Nikola Piech, Oliwia Łukasik, Agnieszka Ziętara-Czarnecka. Opiekun: Dariusz Semenowicz


Semenowicz Dariusz

Załączniki:
Pobierz (fot1.jpg)fot1.jpg122 Kb
Pobierz (fot2.jpg)fot2.jpg156 Kb
 

Galeria

Ostatnio dodane